25
Aug

Cuddle and Bounce (nuo gimimo iki 1 metų)

 

 

 

Kas nežino, kad žiūrėjimas į savo kūdikio akis gali tapti gražiausiu dienos tarpsniu? Kindermusik supranta ir brangina šį visų tėvų patiriamą jausmą. Būtent todėl ir atsirado Cuddle and Bounce programa.

Kindermusik pamokėlėse Jūs dalyvausite drauge su savo kūdikiu. Specialiai parinkta muzika ir kiti užsiėmimai padės vaikučiui augti, stiprėti ir pažinti pasaulį. Jūsų mokytojas išmokys, kaip skatinti vaiko pažinimą vokalinių žaidimų, įvairių objektų ir daiktų tyrinėmo pagalba. Pamokėlių metu išbandysite kūdikiams tinkamus muzikos instrumentus, žaisite, kursite, šoksite ir tiesiog smagiai leisite laiką drauge su kitais.

Ką patirsite Cuddle and Bounce pamokėlėse:

  • Muzikos įvairovė.  Besiformuojančio vaiko sąmonėje muzikos įvairovė stiprina nervų sistemą, todėl kiekvienas semestras apima gausybę muzikos stilių, melodijų ir dainų iš įvairių pasaulio kultūrų, daugybę garsų ir muzikos žanrų.
  • Grojimas muzikos instrumentais. Vaiko amžių atitinkantys užsiėmimai bei saugūs muzikos instrumentai išugdys vaikui gerą takto bei tolygaus ritmo pojūtį, gebėjimą skirti garso kokybę, skatins spontaniškumą bei kūrybiškumą.
  • Šokis. Pilna klasė šokančių vaikų ir tėvų porų padės lavinti vaiko raumenų sistemą ir leis mažoms širdelėms per šokį  pajusti muzikos skleidžiamą džiaugsmą.
  • Laikas kartu. Kindermusik klasė yra puiki vieta kokybiškai praleisti laiką,  kuomet pajusite ypatingą savo bei vaiko ryšį, susikursite prisiminimus ilgam, naujai pažinsite savo vaiko vystymąsi, atrasite ir suprasite jo polinkį muzikai.
  • Eksperto patarimai. Kindermusik mokytojas paaiškins jums, kaip kiekvienas klasėje vykstantis užsiėmimas veikia bendrą jūsų vaiko vystymąsi.
  • Mokymasis tęsiasi namie. Naudodamiesi namų medžiaga Jūs – geriausias savo vaiko mokytojas – galite toliau mokyti vaikutį namuose.